Restoranist

La Storia (itaalia keeles „lugu, jutt“) on meie lugu, mille tarvis saime inspiratsiooni Itaaliast. Itaalia köök on maailma tuntumaid ja hinnatumaid kööke. Selle võlu peitub lihtsuses, vähestes komponentides ja värskes tooraines. Seda kõike pakume oma kliendile La Storias. Siia võib tulla kiireks lõunaeineks, nautida pikka õhtusööki koos perega või lobiseda sõbraga kohvitassi juures. Kõik kliendid on meile ühtviisi olulised ja teenindatud suurima hoole ja rõõmuga.

Avasime La Storia Põlvas, sest soovime pakkuda kvaliteetseid maitseid ka kaugemal suurlinnadest. Et häid emotsioone maitseelamustest saaks kogeda nii kohalik kogukond kui Põlvamaa külaline.

Kes korra meie juures käinud, tuleb siia ikka tagasi oma lemmikuid nautima või uusi maitseid proovima. Igal hooajal üllatame kliente uute roogadega. Klientide poolt sooja vastuvõtu saanud road leiavad koha meie põhimenüüs.

Pakume oma klientidele a la carte menüüd. Laste lemmikud on kokku pandud lastemenüüsse. Äripäeviti kell 11:30-15 pakume kiiret ja soodsat lõunamenüüd. Meie joogikaardilt leiab kvaliteetseid Itaalia veine erinevatest piirkondadest.

Pizzad on meie köögi uhkus. La Storia pizzameistrid teevad piirkonna parimaid pizzasid, millel rikkalik kate ning maitsev krõbe serv. Sobiva katte leiad menüüst 15 erineva võimaliku seast.

Meie restoranis on 60 kohta, kuhu mahutab toreda seltskonna tähistama meeleolukat üritust. La Storia pere hoolitseb selle eest, et sinu pidu oleks meeldejääv.

Meie kõige väiksematele külalistele oleme sisustanud lasteala. Siin saab mängides, kui toit tellitud või kui vanemad veel mõnusasti kohvi joovad.